Tajemný L-Tyrosin – co všechno dokáže udělat s vašimi vlasy?

Nejste zatím odborníci na složky přípravků, které slibují podporu růstu vašich vlasů? V tom případě vás asi může překvapit název L-Tyrosin. Víte, co od něj můžete čekat? 

L-tyrosin

 

Každý, kdo už je ze stavu svých vlasů patřičně zoufalý se chytá každého pověstného stébla, které by mu mohlo pomoci. Někdy to ale znamená, že investujete peníze do něčeho, co vlastně (v lepším případě) nepotřebujete. Z neznalosti ale občas zavrhujete i věci, které vám mohou naopak pomoci ve vašem boji za hezčí a odolnější vlasy

Dnes si proto povíme, co je to L-Tyrosin a v čem přesně ho najdete.

Přípravky na podporu růstu vlasů 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na podporu růstu zdravých vlasů

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

Co je to L-Tyrosin?

Jak už název této látky napovídá, jedná se o jednu z aminokyselin. Kromě toho, že má vliv na vazbu proteinů (nejen těch ve vlasech), je nezbytně důležitá i pro správné fungování melaninu. (Pigmentu, který dává barvu našim očím, vlasům a kůži.) Z toho důvodu je velmi oblíbená ve farmaceutickém průmyslu. 

To ale není všechno, co L-Tyrosin dokáže. Bylo prokázáno, že jeho vnitřní l-tyrosin v jídle užívání může ovlivnit kvalitu vaší pozornosti a koncentrace na učivo, nebo na práci. Má přímou vazbu i na dopamin, adrenalin a na hormony produkované štítnou žlázou. (Z toho důvodu může reagovat na některá léčiva.) Běžně se s L-Tyrosinem setkáme v kuřecím mase, krocanovi nebo v mléčných výrobcích.

L-Tyrosin pro zdravé vlasy, které budou vaší chloubou

L-Tyrosin se často spojuje s krásnější pletí. Aby měl však nějaké prokazatelné účinky, je potřeba ho kombinovat s vitamínem C, zinkem a dalšími látkami. V takovém případě pak dokáže vyrovnat tón pleti, zjemnit ji a částečně jí odlehčit od následků způsobených sluncem.

L-Tyrosin využijete i v případě, že:

Z toho důvodu je konzumace výživových doplňků s L-Tyrosinem naprosto klíčová. Vyhovovat by vám mohly například kapsle Venira (L-Tyrosin, kolagen, vitamín A, zinek…), doplněk stravy VLASIMO (L-Tyrosin, zinek, kolagen, vitamíny skubiny B…) Clinical Hair-Care (L-Tyrosin, D-Biotin, pivovarské kvasnice…) nebo DonnaHair Forte (L-Tyrosin, L-Methionin, vitamín A…).

Přípravky na podporu růstu vlasů 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na podporu růstu zdravých vlasů

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *