Kyselina listová (vitamín B9): Jak působí na vlasy?

Kyselina listová

Pokud se zajímáte o zdravý životní styl a máte v plánu podpořit růst vlasů, s největší pravděpodobností jste už někdy narazily na termín kyselina listová či na vitamín B9. Na co vše je tato látka dobrá? A jaké konkrétní výhody pro tělo vám může nabídnout? Krásné a husté vlasy by si přála snad každá žena.… Celý článek » Kyselina listová (vitamín B9): Jak působí na vlasy?

L-Cystein na vlasy: Jaké jsou její účinky?

l cystein na vlasy

Vlasy ke svému růstu potřebují řádnou vnitřní výživu, která jim dodá dostatek energie. Kromě obvyklých vitamínů vlasům prospívá i příjem aminokyselin, jejichž jména dosud možná ještě neznáte. Jednou z nich je L-Cystein. Víte, jaké benefity vám může jeho užívání nabídnout? Všechny dobře víme, že pro udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky jsou hodně důležité… Celý článek » L-Cystein na vlasy: Jaké jsou její účinky?

Selen: Znáte jeho účinky nejen na vlasy?

selen na vlasy

Selen a zinek jsou látky, které náš organismus potřebuje ke svému normálnímu fungování. Vzhledem k tomu, že selen přispívá i k normálnímu stavu vlasů, také se přidává do přírodních doplňků stravy. Víte, co vše vám může nabídnout? Selen patří mezi základní živiny, které tělo potřebuje pro udržování životně důležitých funkcí, ale nedokáže si ho samo… Celý článek » Selen: Znáte jeho účinky nejen na vlasy?

Kyselina hyaluronová: Zázrak pro vaše vlasy a pleť

Kyselina hyaluronová: Zázrak pro vaše vlasy a pleť

Kyselina hyaluronová je látka, kterou zná velké množství žen. Především pak kvůli tomu, že se přidává do nejrůznějších kosmetických přípravků pro udržení mladistvého vzhledu pokožky. Víte ale, co přesně dělá? A může být prospěšná i pro vlasy? Pokud chcete vědět víc, v tom případě pokračujte ve čtení. Když je v nějakém kosmetickém výrobku kyselina hyaluronová,… Celý článek » Kyselina hyaluronová: Zázrak pro vaše vlasy a pleť

Pivovarské kvasnice: Účinky na vlasy, nehty i pleť

pivovarské kvasnice

Pivovarské kvasnice jsou v poslední době velmi žádanou látkou, protože obsahují vitamíny, které jsou důležité pro normální stav vlasů a pokožky. Pokud nevíte, jaké mají na vlasy, nehty a pleť účinky, a zajímá vás, jak je správně užívat, vše podstatné se dozvíte v následujících několika odstavcích. Pivovarské kvasnice už dávno neznají jen milovníci zlatavého moku,… Celý článek » Pivovarské kvasnice: Účinky na vlasy, nehty i pleť

Přeslička rolní: Pro zdravé vlasy a nehty

Přeslička rolní

Pokud si pamatujete na hodiny dějepisu a přírodovědy, pravděpodobně si vzpomínáte na dinosaury a na to, že v jejich éře rostla přeslička. Dnes ale nebude o ničem takovém řeč. Místo toho se podíváme na to, co všechno může přeslička rolní udělat pro vaše krásné vlasy a nehty. Jak už jistě víte, na vlasy a nehty… Celý článek » Přeslička rolní: Pro zdravé vlasy a nehty

Účinky kopřivy dvoudomé: Víte, jak působí na vlasy?

kopřiva dvoudomá

Kopřiva dvoudomá je rostlina, které se většina z nás raději vyhýbá. Především kvůli jejímu žahavému doteku, který mnozí z nás několikrát otestovali už během mládí. Věděly jste však, že naše maminky a babičky věděly, že kopřiva se používá na pleť a na vlasy? Pokud ne, níže vám o ní prozradíme více. Kopřivu dnes vnímá mnoho… Celý článek » Účinky kopřivy dvoudomé: Víte, jak působí na vlasy?

Zinek na vlasy: Jak na ně působí a jak ho užívat?

zinek na vlasy

Lidské tělo potřebuje ke svému normálnímu fungování široké spektrum živin, které se podílí na velkém množství různě náročných fyziologických procesů. Mezi ty vůbec nejdůležitější se řadí zinek, který potřebují v dostatečném množství jak muži, tak ženy. Jaké jsou jeho vlastnosti? A kde všude ho najdeme? Lidské tělo si neumí spoustu látek samo vyrobit. Z toho… Celý článek » Zinek na vlasy: Jak na ně působí a jak ho užívat?

Kolagen na vlasy: Podpoří jejich růst a zdraví

kolagen na vlasy

Kdykoliv otevřeme lifestylový časopis, nebo sociální sítě, odevšad na nás vyskakují informace o tom, jak je žádoucí brát kolagen. Nejen ze zdravotních důvodů, ale i kvůli naší kráse. Jaký může mít vliv kolagen na vlasy? Jak stárneme, pomalu dochází k odkvétání naší krásy. Což mnoho z nás špatně nese. Řada žen proto podstupuje invazivní zákroky… Celý článek » Kolagen na vlasy: Podpoří jejich růst a zdraví

Tajemný L-Tyrosin – co všechno dokáže udělat s vašimi vlasy?

L-tyrosin

Nejste zatím odborníci na složky přípravků, které slibují podporu růstu vašich vlasů? V tom případě vás asi může překvapit název L-Tyrosin. Víte, co od něj můžete čekat?    Každý, kdo už je ze stavu svých vlasů patřičně zoufalý se chytá každého pověstného stébla, které by mu mohlo pomoci. Někdy to ale znamená, že investujete peníze… Celý článek » Tajemný L-Tyrosin – co všechno dokáže udělat s vašimi vlasy?