TOP 10 účesů z dlouhých vlasů pro dámy i pány

Když už se konečně dočkáte dlouhých, lesklých a kvalitních vlasů, byla by škoda své úsilí pohřbít nevhodným stylem účesu. Pokud nemáte inspiraci, můžete se s námi podívat na 5 dámských a 5 pánských střihů pro dlouhé vlasy, které vám budou zaručeně slušet.

Účesy z dlouhých vlasů

Přípravky na podporu růstu vlasů 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na podporu růstu zdravých vlasů

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

🙍‍♂️ 5 účesů z dlouhých vlasů pro muže

Romantik účesy z dlouhých vlasů

Když se řekne rozervaný romantik (který má patřičně dlouhé vlasy), většina lidí si automaticky vybaví Brada Pitta zamlada. Tento hollywoodský herec nejvyšší kvality si jednu dobu liboval v delších vlasech po ramena, které nosil ve své přirozené blond barvě. Účes si nikdy nijak složitě neupravoval. Jeho hlavu zdobila mírně posunutá pěšinka, kdy nechal prameny padat volně kolem tváře. Objem vlasům dodáte postupným sestříháním. (Kdy, stejně, jako na fotce, budete mít směrem nahoru vlasy v jednotlivých úrovních trochu kratší.) 

Rytíř Účes pro dlouhé vlasy

V dnešní době je hodně moderní nosit dlouhé vlasy (s pěstěnou bradkou), které vám dodají vzhled středověkého rytíře. Pokud vám to tedy kvalita a hustota vašeho porostu dovoluje, nechte si ho dorůst až po lopatky a dejte mu šanci, aby mohl žít svým vlastním životem. Podobně, jako to dělá herec Brock O´Hurn. V případě, že chcete svůj účes trochu ozvláštnit, vsaďte na ombré styl, nebo na několik zesvětlených pramenů, které dodají vašemu střihu trochu barvy a tak trochu nedbalý šmrnc.

Bohém Kudrnaté vlasy

Dlouhých vlasů se nemusíte vzdávat ani v případě, že se vám kudrnatí více než je zdrávo. Své o tom ví zpěvák Harry Styles z populární hudební skupiny One Direction. Kromě toho, že si své lokny nechal narůst do závratné délky je podpořil i nedbalým stylem účesu. Aby stejně dlouhé vlasy nepůsobily nudně, spíná si je na vršku hlavy sponkou (aby vytvořil ležérně vypadající kupičku). Aby mu ostatní vlasy nepřekážely v obličeji, neposedné prameny si posouvá jednoduše za uši. I když se nejedná o účes vhodný na formální schůzku, pro volný čas, nebo pro posezení s přáteli se hodí naprosto perfektně. 

účes z dlouhých vlasů pro pány Na Ježíše

Pokud toužíte po vzhledu moderního Ježíše, inspirujte se účesem zpěváka Jareda Leta ze skupiny Thirty Seconds To Mars. I když by se to mohlo hodně lidem jevit jako nemístné, ve skutečnosti jde o velmi moderní a sofistikovaný střih, který bude slušet i uhlazenějším pánům. Základem tohoto účesu jsou lehce prostříhané vlasy v jedné délce, které jsou rozdělené pěšinkou uprostřed. Vlasy u hlavy vyfoukejte, nebo vyžehlete dohladka. Délky naopak nechejte naprosto přirozeně vlnit. Stejně, jako u předchozích účesů zvažte rozdílně barevné konečky. (Ombré.) 

Bojovník Účes hipster

Jedním z nejoblíbenějších dlouhovlasáčů současnosti je herec Jason Momoa. Kromě toho, že jsme ho mohli vidět v jedné z ústředních rolí seriálu Game of Thrones se do povědomí vryl i jako Aquaman. Pokud se mu chcete podobat i vy, stačí, když své vlasy necháte přirozeně růst do střední délky. (V případě, že jsou vlasy vlnité, tím líp. Pokud ne, upravte je sprejem s efektem plážových vln.) Pak už jen stačí si je mírně sčesat z čela, aby vám nepřekážely ve výhledu a máte hotovo. (Pro ještě lepší dojem si nechte narůst i pořádné vousy a obočí.) 

🙍‍♀️ TOP 5 dlouhých účesů pro dámy

Dlouhé účesy pro ženy Jako Francouzka

Chcete napodobit vzhled Francouzek, ale nemáte zatím odvahu na provádění velkých experimentů? V tom případě můžete začít tím, že okopírujete účes od herečky Zooey Deschanel. Tato kráska je známá pro své hnědé vlasy po prsa, které si nerovná úplně do hladka. (Naopak jejich vlnění mírně podporuje kulmováním pramenů kolem obličeje.) Aby to celé nepůsobilo příliš fádně, dlouhodobě si pěstuje hustou (rovně střiženou) ofinu, která jí sahá až po oči. Aby jí vlasy nepřekážely, během stylingu si je fixuje mírně do stran.

Zralá dáma účesy z dlouhých vlasů pro starší

Ani zralé ženy nemusejí rezignovat na nošení delších účesů. Za vzor by si mohly vzít herečku Meryl Streep, kterou jsme mohli vidět ve vlasech délky po lopatky. Rovně střižené konečky si fouká kulatým kartáčem, díky čemuž vlasům dodává lehkost a pohyb. Kolem obličeje si ale nenechává růst žádnou divočinu. Naopak dbá na to, aby byly vlasy hezky sestříhané. Podle potřeby je ale občas češe dozadu, aby lépe vynikly její osobité rysy.

účesy s ofinou Nestárnoucí klasika

Stálicí v úpravě dlouhých vlasů jsou nepochybně delší prameny v jedné délce, tak, jako je nosí herečka Jessica Biel. Aby působily trochu vzdušněji, má je zesvětlené několika různě barevnými (blond a hnědými) pramínky. Tvář jí pak rámuje opravdu hustá, rovně střižená ofina. Tento styl bude vyhovovat především konzervativním ženám, které mají nějaké to tajemství. (Případně těm, které potřebují skrýt vrásky na čele.)

Divoženka Divoký účes

Chcete působit étericky a křehce? Zvolte si dlouhý účes inspirovaný Drew Barrymore. Ta má delší a jen mírně prostříhané vlasy, které si pečlivě rozděluje pěšinkou umístěnou uprostřed. Žádnou žehličku na vlasy ale v jejím arzenálu nehledejte. Drew si cení volně zvlněných kadeří. Jediný viditelný zásah představují tmavší kořínky vlasů a světlé délky, kterým by se dalo říkat převrácené ombré.

Kudrnatý účes pro ženy Hodná holka

Poslední účes je inspirovaný herečkou a zpěvačkou Hilary Duff, který se do značné míry podobá tomu, který nosí Drew Barrymore. Jen s tím rozdílem, že Hillary má vlasy postupně sestříhané u obličeje a při úpravě si bere do ruky fén a kulatý kartáč na vlasy. (Přes který vlasy vyfouká, aby vypadaly delší a hladší.)

Nemáte tak dlouhé vlasy, jako celebrity na fotkách? V tom případě vyzkoušejte výživové doplňky pro podporu růstu vlasů. Pomoci by vám mohlo VLASIMO (přeslička, kvasnice, kopřiva, vitamíny skupiny B…) GS Eladen Premium (Methionin, vitamín A, měď…), Biosil (biotin, zinek, kyselina pantothenová…) nebo Nutricius Perfect Hair gold methionin (biotin, methionin…).

Přípravky na podporu růstu vlasů 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na podporu růstu zdravých vlasů

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *