Zázrak jménem vitamín B6 pomáhá nastartovat vlasový růst

Řada mužů a žen nemá trpělivost na to, aby čekali, až jim narostou vlasy do požadované délky. Proto se snaží najít nejrůznější skulinky a vychytávky, díky kterým by měli vlasy po pás co nejdříve. Pokud se jedná i o váš problém, zkuste sáhnout po vitamínu B6. Proč? To si povíme v tomto článku.

Vitamín B6

 

Každý týden přispíváte na fóra, ve kterých se snažíte zjistit, jakým způsobem můžete (konečně) podpořit růst vlasů? V tom případě tušíme, že máte za sebou už pár neúspěšných pokusů, jak svého vytyčeného cíle jednou provždy dosáhnout. Než ale začnete nad celou záležitostí lámat hůl a žehrat nad nepřízní osudu, vyzkoušejte potravinové doplňky, ale i vlasové přípravky, které obsahují vitamín B6. A kdo ví? Třeba ve vašem snažení konečně nastane ten dlouho očekávaný průlom.

Pokud chcete zjistit, co vitamín B6 všechno umí a kde ho najdete, pokračujte ve čtení.

Přípravky na podporu růstu vlasů 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na podporu růstu zdravých vlasů

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

O vitamínu B6 Vitamín B6 na vlasy

Když mluvíme o vitamínu B6, občas ho označujeme za pyridoxin. Tento ve vodě rozpustný vitamín je důležitý pro správné zpracování tuků, bílkovin a sacharidů na energii, díky které můžeme bez problémů fungovat. Dále se stará o to, abychom měli stále dobrou náladu, nebo abychom netrpěli chudokrevností. Ženy ho ocení i v případě, že je trápí silné premenstruační bolesti, nebo je přemáhá úporná těhotenská nevolnost.

V přirozené formě se vitamín B6 nachází například v mase z tuňáka, v bramborách nebo v banánech.

Co dělá vitamín B6 s našimi vlasy? Zázrak jménem vitamín B6 pomáhá nastartovat vlasový růst

Jednou z nejlepších věcí na vitamínu B6 je skutečnost, že je přímo zodpovědný za aktivaci vlasových folikul. Je to tedy právě on, kdo dá vlasům impuls a dostatek živin k tomu, aby mohly správně a nerušeně růst. Také má vliv na tvorbu keratinu, díky kterému vlasy získávají svoji sílu a pružnost. Vitamín B6 navíc působí i na naše pohlavní hormony, které jsou díky němu v rovnováze. To znamená, že zabraňuje hormonálně podmíněné ztrátě vlasů

Pokud hledáte dobré doplňky stravy a další přípravky na vlasy, které by podpořily jejich růst a zároveň by obsahovaly vitamín B6, vyzkoušejte kapsle VLASIMO (přeslička, kvasnice, kopřiva, vitamíny skupiny B…), Venira (vitamín B6, přeslička rolní, kopřiva, kolagen…), Revitalon Forte (vitamín B6, biotin, měď zinek…), Merz Spezial (vitamín B6, vitamín A, vitamín C, vitamín E…) nebo Vichy Dercos posilující šampon s Aminexilem, či Bione Cosmetics SOS šampon proti padání vlasů.

Přípravky na podporu růstu vlasů 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na podporu růstu zdravých vlasů

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *