TOP 4 rychlé a jednoduché účesy pro ženy

Ženy s dlouhými vlasy nemusí mít vždy dostatek inspirace, jak přesně by si je měly upravit. A tak na jejich česání velmi často zanevřou, protože ráno ani nemají dostatek času na to, aby si na hlavě vykouzlily něco komplikovaného. Nic z toho vás ale nemusí zastavit, zvlášť, když máte v rukávu několik jednoduchých účesů pro dlouhé vlasy, které zvládne i v časové tísni každá z nás.

rychlé a jednoduché účesy

Ještě donedávna byly komplikovaně upravené vlasy nezbytnou součástí zevnějšku každé ženy. Stačí se přesunout zpět v čase do 30., 40. a 50. let, kdy byly v módě klučičí účesy a posléze delší zvlněné vlasy.

Je otázkou, jestli za to mohlo rozvíjení ženské kariéry, nicméně, ve srovnání s našimi babičkami jsme v otázce úpravy vlasů dost zpohodlněly. (Protože málokterá žena má zájem nosit celý den podpatky a další nepohodlné kusy oděvu.) A tak nosíme culík, nebo rozpuštěné vlasy, 24/7.

Pokud byste to chtěla změnit, níže vám povíme, jak na to.

Přípravky na podporu růstu vlasů 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na podporu růstu zdravých vlasů

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

Kdy se tyto účesy hodí?

Asi nemusíme říkat, že upravený zevnějšek nejvíc oceníte v práci a při nějakých slavnostnějších příležitostech, kdy si na sebe vezmete sukni, nebo šaty. Jednoduché účesy ale vynosíte i do školy, nebo jen tak na nákup. Záleží jen na tom, abyste měla na úpravu vlasů náladu a cítila jste se ve svém účesu dobře.

TOP 4 jednoduché účesy

Králíček

Tenhle účes se bude líbit hlavně mladším ženám, které sportují, nebo mají prostě od přírody hravější povahu. Vlasy si rozdělte pěšinkou uprostřed hlavy a důkladně je ušečte. Podle toho, kolik máte času, si pak udělejte dva zapletené copy. Každý z nich pak obtočte kolem své osy, takže vám na každé půlce hlavy vznikne samostatný zapletený drdol. (Oba by měly být ze zcela pochopitelných důvodů ve stejné výšce.) Drdoly zajistěte gumičkou a pinetkami a můžete odejít.

jednoduchý a rychlý účes

Jestli se rozhodnete pro nízko posazené drdoly, nebo si je vyčešete až nahoře, aby drdoly připomínaly králičí ouška, to necháme na vás.

Polovyčesaný drdol

Další z moderních účesů této doby. Princip je velice podobný, jako v předchozím případě. Vlasy pořádně rozčešte a vrchní sekci oddělte velmi důkladně tenkým hřebenem. Zbytek vlasů nechte volně ležet. Vlasy z horní sekce pak zapleťte do nedbalého drdolu, který upevníte pinetkami a gumičkou.

Plážové vlny

Příznivkyně nošení rozpuštěných vlasů jim mohou dodat na zajímavosti tím, že si je navlní. Použít můžete kulmu, nebo klasické natáčky. V případě nejvyšší nouze se dají konečky vlasů natočit i na tenkou žehličku na vlasy.

Zatočený culík

Máme tu něco i pro fanynky klasického culíku. Udělejte si culík tak, jak jste na to zvyklé, jen s tím rozdílem, že poté oddělíte vlasy na dva prameny, které začnete obtáčet okolo sebe. Nakonec zajistěte konec vlasů další gumičkou. Pro lepší efekt můžete oba prameny před zaplétáním smotat do ruličky, kterou dole zajistíte gumičkou.

Zatím se nemůžete k dlouhým a hustým vlasům dopracovat svou obvyklou péčí? Vyzkoušejte dlouhodobé užívání přírodních doplňků stravy na podporu růstu vlasů.

Přípravky na podporu růstu vlasů 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na podporu růstu zdravých vlasů

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *