Curapil tablety: Recenze – zkušenosti, složení a diskuze

V této recenzi se podíváme na výživový doplněk Curapil, který je určen pro péči o vlasy, nehty a pokožku hlavy. Podíváme se na jeho složení, jak toto složení funguje, mojí objednávku a mé užívání. Na závěr si shrneme výhody a nevýhody.

curapil recenze

Přípravky na podporu růstu vlasů 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na podporu růstu zdravých vlasů

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

Proč jsem si vybrala Curapil?

Moje vlasy začaly vypadávat a ztrácely na lesku. Potřebovala jsem, aby se mé vlasy navrátily do normálního stavu, jak jsem byla zvyklá. Zjistila jsem si, že za vypadáváním vlasů může stát řada viníků:

 • Nadměrný stres,
 • užívání léků,
 • špatná výživa,
 • hormonální nerovnováha,
 • špatně funguje štítná žláza,
 • špatná péče o vlasy.

Byla jsem na vyšetření štítné žlázy a nenašly se žádné potíže. Tudíž jsem usoudila, že mohou být hlavními viníky dva problémy: špatná strava a stres. Stres máme všichni, naštěstí ho nemám tolik, ale nebála bych se říct, že také má svůj vliv. Špatná strava je zas kapitola sama o sobě. Je pravda, že ne vždy dokážu dodat tělu to, co přesně vlasy potřebují, obzvlášť tehdy, kdy mají vlasy problém a naopak potřebují ještě více živin ke svému růstu.

💡  Nakupujte bezpečně: Renovix nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Oficiální e-shop Curapil

Jakou zvolit stravu pro zdravé vlasy se můžete dočíst i zde: Kouzlo zdravých vlasů

Vypadávání vlasů
Špatná strava může být jednou z příčin vypadávání vlasů.

Curapil a další doplňky stravy na vlasy

✅ Curapilsilnou konkurenci. Na trhu se objevuje spousty dalších doplňků stravy určených pro vlasy, nehty a pokožku hlavy. Můžete znát třeba doplňky jako: Vlasové Hnojivo, Venira, Revalid, Donnahair, Vlasimo, Renovix, Evelle, Inca Collagen. Dále šampóny, tinktury a spreje.

Je těžké si zvolit, nicméně nakonec je hlavní něco zkusit a já jsem si zvolila Curapil.

Curapil jsem zvolila protože:

 • Stačí brát pouze 1 tobolku denně,
 • zajímavé složení z topinamburů, pivovarských kvasnic a aminokyselin,
 • slyšela jsem o něm dobré zkušenosti,
 • slušná cena,
 • přírodní cesta,
 • chtěla jsem, aby mé vlasy přestaly vypadávat a začaly růst.

Složení Curapilu

Látka Množství
Topinambur hlíznatý, sušený 250,00 mg
Pivovarské kvasnice, sušené 100,00 mg
L-methionin 50,00 mg
L-cystein 50,00 mg
Pantohenát vápenatý 39,10 mg
Pyridoxin hydrochlorid 5,76 mg

Kompletní složení

Složení pouze z 6 látek se může zdát oproti konkurenci slabší, přesto si můžeme povšimnout zajímavých složek jako topinambur hlíznatý a pivovarské kvasnice, jež v ostatních doplňcích stravy na vlasy najdeme jen ojediněle. Topinambur se podařilo nalézt pouze ve složení Curapilu, zatímco pivovarské kvasnice můžeme také najít v doplňcích stravy: Revalid, Renovix, Venira a Vlasimo.

💡  TIP – Curapil tablety

👩 Přírodní doplněk stravy curapil tablety

✅ 6 přírodních látek
✅ Péče o o vlasy, nehty a pokožku hlavy
✅ 100% přírodní a veganský

Chci vyzkoušet Curapil

Účinky Curapilu

Nejvíce zastoupenou složkou v ✅ Curapilu jsou topinambury, též přezdívané jako židovské či sladké brambory. Podstatné zastoupení v hlízách topinamburů má inulin a voda. Inulin má prebiotické účinky a je vhodný pro diabetiky. Tato hlíza dále obsahuje: vitamíny A, B1, B2, C a D; bílkoviny, esenciální aminokyseliny a minerály, hlavně draslík, vápník, fosfor a hořčík. Obsaženy jsou i prvky jako je železo, mangan, zinek, sodík, křemík. Díky tomuto složení prospívají topinambury vlasům, nehtům, pokožce a mnohému dalšímu.

Topinambury
Topinambury mají vysoký obsah inulinu, vitamínů a minerálních látek.

V doplňku stravy se nachází i aminokyseliny L-methionin a L-cystein. Aminokyseliny jsou stavebními bloky proteinů. L-methionin je esenciální aminokyselina, proto jí musíme užívat v potravě. L-methionin zmírňuje lámavost vlasů, pomáhá při regeneraci nehtů a pokožky. Nedostatek L-methioninu se může projevit padáním vlasů. L-cystein podněcuje růst vlasů, je užitečný při ochraně vlasů před oxidačním stresem.

Pivovarské kvasnice jsou výborným zdrojem vitamínu B, bílkovin, minerálů a esenciálních aminokyselin. Látky obsažené v pivovarských kvasnicích napomáhají regeneraci vlasů a nehtů.

Curapil tablety: Recenze - zkušenosti, složení a diskuze
Pivovarské kvasnice se řadí mezi výborný zdroj vitamínu B, stejně tak jako: ořechy, kravské mléko, listová zelenina, luštěniny nebo maso.

Dále je tu pantohenát vápenatý. Slouží jako zdroj kyseliny pantothenové – vitamínu B5, který je prospěšný pro zdraví zraku, kůže a vlasů.

Více o účincích

Naopak nejméně zastoupenou složkou je pyridoxin hydrochlorid, což je jeden z derivátů vitamínu B6. Vitamín B6 vyživuje vlasovou pokožku a je výbornou prevencí proti vypadávání vlasů.

Moje objednání

✅ Curapil jsem objednávala přímo na e-shopu Curapil v balení na 2 měsíce obsahující 60 tablet. Chtěla jsem vyzkoušet menší balení, ale žádné takové neexistuje. Právě naopak existují větší balení, například na 6 měsíců s 180 tabletami, kde je výhodou množstevní sleva.

Na e-shopu Curapil se nachází i další výrobky od značky Curapil, ať už šampóny, kondicionéry, oleje, krémy nebo i oblečení.

E-shop Curapil
E-shop Curapil

Slevový kupón

Při hledání jsem si našla i slevový kupón na tablety Curapil s 20% slevou. Zadejte tento slevový kupón v nákupním košíku na e-shopu Curapil a získejte 20% slevu:  MINUS20 

Využít slevový kód

Doprava 🚚

Na ✅ e-shopu Curapil není příliš velká nabídka dopravců. Je tu GLS a Zásilkovna. Jsem zvyklá na PPL nebo Českou poštu, i přesto jsou i tito dopravci spolehliví. Co mě ovšem překvapilo, byl velký výběr plateb, ať už kartou, bankovním převodem, Apple a Google pay či dobírkou.

Při koupi 60 tablet jsem dostala dopravu zdarma.

Doručení proběhlo v pořádku. Zboží vyexpedovali 2. pracovní den a dopravce mi ho doručil 4. pracovní den. Balení přišlo neporušené.

Moje užívání

Výživový doplněk Curapil jsem užívala celkem 2 měsíce bez přerušení, pokaždé podle doporučeného dávkování.

Doporučené dávkování:

Užívejte 1 tabletku denně po jídle a zapijte jí dostatečným množstvím vody. Doporučenou denní dávku nepřekračujte.

Doplněk stravy Curapil neslouží jako náhrada pestré stravy.

1. měsíc užívání 💊

Ze začátku jsem měla problémy užívat tablety Curapil po jídle, protože jsem na to vždy zapomněla, ale později jsem si na to zvykla, navíc bylo velice jednoduché užívat jen 1 tabletu denně. První půlku měsíce jsem nepozorovala žádné, ale opravdu žádné změny. Vlasy mi stále padaly a byly řídké. Kromě toho ztrácely čím dál víc na lesku, a to mě tížilo.

Druhá půlka měsíce vypadala o něco víc nadějně. Vlasy začaly méně padat, přesto však stále padaly. Začala jsem mít také pocit, že vlasy trochu přidaly na lesku.

2. měsíc užívání 💊💊

Druhý měsíc probíhal podobně. Již jsem neměla žádné problémy s dávkováním, našla jsem si svůj ranní rituál, kdy jsem brala po snídani tabletku Curapilu. V půlce 2. měsíce jsem byla překvapena, když mi přestaly padat vlasy. Skutečně v hřebenu nezůstaly velké chuchvalce vlasů, zůstalo jich tam pouze pár, jak jsem byla dříve zvyklá. Velmi mě to potěšilo. Bylo i zřejmé, že jsou vlasy mnohem lesklejší než na začátku užívání.

💡  TIP – Curapil tablety

👩 Přírodní doplněk stravy curapil tablety

✅ 6 přírodních látek
✅ Péče o o vlasy, nehty a pokožku hlavy
✅ 100% přírodní a veganský

Chci vyzkoušet Curapil

Když jsem užívala ✅ Curapil až do konce nepozorovala jsem už příliš velké změny. Je pravdou, že jsem si Curapil nezakoupila na nehty, ale nepřišlo mi, že by se mi nějak zřetelně zpevnily, tudíž na nehty bych zkusila něco jiného. Vlasy mi nakonec přestaly vypadávat, ale nezačaly růst. Byly stále takové prořídlé, i když jsem si je přála hustší. Buď jsem užívala Curapil příliš krátce, nebo nebyl účinek látek v Curapilu tak silný.

Curapil tablety: Recenze - zkušenosti, složení a diskuze
Vlasy přestaly padat, ale nezačaly růst.

Vyhodnocení mé zkušenosti s Curapil

Tablety Curapil mi pomohli s vypadáváním vlasů, stejně tak udělaly mé vlasy více lesklé. Užila jsem si hlavně jednoduché užívání, dobrou cenu a dopravu zdarma. Mezi zápory pak řadím to, že mi vlasy nezačaly růst a byly stále řídké. Nástup účinků nebyl tak rychlý, na druhou stranu to chápu a myslím si, že je to u doplňků stravy normální. Na nehtech jsem nepozorovala žádné změny.

S tímto výživovým doplňkem jsem vesměs spokojena, ovšem do příště bych chtěla vyzkoušet další doplňky stravy nebo jiné možnosti, kterými jde udržet vlasy zdravé.

Výhody a nevýhody

Výhody
 • Vlasy přestaly vypadávat.
 • Pouze 1 tabletka denně.
 • Vlasy se staly lesklejší.
 • Doprava zdarma a sleva, slušná cena.
Nevýhody
 • Vlasy byly stále řídké.
 • Příliš velké balení, uvítala bych i menší možnost.
 • Vlasy nezačaly výrazně růst, spíš jen přestaly vypadávat.
 • U nehtů jsem nepozorovala žádné změny.
 • Pouze 6 účinných látek.

Co říkají o Curapilu lidé na internetu?

curapil zkušenosti
Zdroj: eMimino.cz
curapil diskuze
Zdroj: Vinted.cz
curapil složení
Zdroj: Proslecny.cz

 

Zobrazit nejlepší nabídku

 

Jaké jste měli zkušenosti s doplňkem stravy Curapil vy? Sdělte nám je v naší diskuzi:

 

Přípravky na podporu růstu vlasů 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na podporu růstu zdravých vlasů

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

Jedna reakce na “Curapil tablety: Recenze – zkušenosti, složení a diskuze

 1. Z mojí vlastní zkušenosti je Vlasimo mnohem lepší než Curapil. To jediný mi zastavilo padání vlasů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *