Jak na masáž hlavy a její nejlepší účinky

masáž hlavy

Masáž hlavy se považuje za jednu z oblíbených technik, která dovede uvolňovat napětí a redukovat stres. Ve skutečnosti vám toho ale může nabídnout mnohem víc, například podporu růstu vlasů. Jaký je její postup? A čeho se vyvarovat? Na masáž šíje, zad a nohou si už většina z nás zvykla a pravidelně si tyto procedury dopřává.… Celý článek » Jak na masáž hlavy a její nejlepší účinky

Roztřepené a suché konečky vlasů: Jak na ně?

konečky vlasů

Roztřepené a suché konečky vlasů jsou poměrně častým problémem, se kterým bojuje velké procento žen. Jelikož často brání v tom, aby vlasy vyrostly do délky, dnes se podíváme na to, co vše můžete pro své vlasy a jejich růst v dohledné době udělat. Dlouhé, zdravé a lesklé vlasy jsou snem mnoha žen, jenže vlivem špatné… Celý článek » Roztřepené a suché konečky vlasů: Jak na ně?

Lámavé vlasy: Jak je dostat zpět do formy?

lámavé vlasy

Slabé a lámavé vlasy jsou problémem mnoha žen, které touží po krásné a bohaté kštici. Ačkoliv na vině může být naše genetika, v mnoha případech si můžeme za stav vlasů velkou měrou samy. Co na suché vlasy nejlépe funguje? Na to se společně zaměříme níže. Vlasy jsou korunou krásy, proto se o ně musíme opravdu… Celý článek » Lámavé vlasy: Jak je dostat zpět do formy?

Nejlepší šampon na růst vlasů: Podle čeho vybírat?

šampon na růst vlasů

Pokud vám vlasy nerostou tak, jak byste si představovaly, chápeme, že hledáte způsoby, jak jejich růst optimálně podpořit. Jednou z cest může být používání speciálních šamponů na podporu růstu vlasů. Jaké látky by měly obsahovat? Kdy vám může takový kosmetický přípravek pomoci? A jak šampon na růst vlasů vybrat? Růst vlasů je pro řadu lidí… Celý článek » Nejlepší šampon na růst vlasů: Podle čeho vybírat?

Co pomůže na suché vlasy? 4 osvědčené tipy

suché vlasy

Suché konečky vlasů jsou poměrně normální, protože vlasy stárnou a mnohdy jsou i poškozené naší nesprávnou péčí. Z toho důvodu by se měly vlasy pravidelně zastřihávat, aby se poškození nedostalo až do délek. Co když ale máte úplně suché vlasy? Dá se jim nějak pomoci? Suché vlasy jsou podobným problémem jako mastné vlasy. Jen v… Celý článek » Co pomůže na suché vlasy? 4 osvědčené tipy

Jak zvětšit objem vlasů? Známe 5 osvědčených tipů

objem vlasů

Jemné vlasy bez objemu dovedou své majitelky pořádně potrápit. Nejen, že vypadají bez života, ale také kolem hlavy nevytvářejí onu pověstnou korunu krásy, na kterou si mnoho z nás tak potrpí. Pokud tento problém trápí i vás, dnes vám povíme, jak se na něj dá snadno vyzrát. Jak tedy na objem vlasů? To, jak husté… Celý článek » Jak zvětšit objem vlasů? Známe 5 osvědčených tipů

Masky na vlasy: Jejich účinky a kdy pomůžou

masky na vlasy

Masky na vlasy by měly být nedílnou součástí vaší pečující rutiny. I když se to na první pohled možná nezdá, ve skutečnosti dovedou s vašimi vlasy udělat opravdové divy. Jaké masky byste měly při nejbližší příležitosti vyzkoušet? Každý ví, že k řádné péči o vlasy je potřeba šampon s trochou vody. Aby se daly vlasy… Celý článek » Masky na vlasy: Jejich účinky a kdy pomůžou

Jak mít rovné vlasy a jak o ně pečovat?

rovné vlasy

Rovné vlasy jsou dokonale hladké. Z toho důvodu po nich touží velké množství žen. Problém je ale trochu v tom, že pokud je nemáte v genech, pravidelné žehlení vlasů může vaše lokny poškodit. Existují nějaké další tipy, jak mít vlasy rovné? A jak o přirozeně rovné vlasy správně pečovat? Rovné vlasy jsou mezi ženami velmi… Celý článek » Jak mít rovné vlasy a jak o ně pečovat?

Víte, jak na správné mytí vlasů?

mytí vlasů

Mytí vlasů je součástí lidské hygieny. Problém spočívá v tom, že málokdo z nás ví, jakým způsobem a jak často si vlasy umývat, aby byly krásné a zdravé. Ať už preferujete mytí vlasů v předklonu, nebo v průběhu sprchování/koupání, čtěte dál, jak na to! Lidská pokožka produkuje maz, který ji chrání před vnějšími vlivy a… Celý článek » Víte, jak na správné mytí vlasů?

Přípravky na vlasy: Co jsou zač a jak vybrat ten správný?

přípravky na vlasy

Přípravky na objem vlasů určitě znáte. Bývají jimi šampony a kondicionéry, které si běžně kupujete v obchodě. Pokud máte hodně bujnou kštici, už jste také nejspíš slyšeli o uhlazovacích přípravcích na kudrnaté vlasy. Existuje ale něco na obnovu růstu vlasů? Případně, můžete sáhnout po speciálních přípravcích na vlasy pro muže? Přípravky na vlasy a vše… Celý článek » Přípravky na vlasy: Co jsou zač a jak vybrat ten správný?